Ziemia - miejsce, na którym wszyscy żyjemy

22 kwietnia uczniowie naszej szkoły spotkali się na konkursie recytatorskim. Tematem przewodnik konkursu było hasło: „ Ziemia- miejsce, na którym żyjemy”. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych klasy 1-3 i 4-6. Łącznie wystąpiło 12 recytatorów, którzy zaprezentowali wiersze poetów polskich, m.in. Agnieszki Frączak, Jana Brzechwy, Edwarda Stachury, Natalii Usenko. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, jury przyznało I miejsce Sashy Horodyskyiemu z klasy 3, II miejsce Patrykowi Baranowi z klasy 2 a III miejsce Anastasii Bielince z klasy 1. W kategorii wiekowej klas 4-6- I miejsce otrzymała Pola Rakowska z klasy 5 a II miejsce Zosia Nowak z klasy 4. Trzeciego miejsca jury nie przyznało. W czasie, kiedy jury zastanawiało się nad werdyktem, uczniowie ze wszystkich 6 klas zaprezentowali przygotowane piosenki z okazji Dnia Ziemi. Po ich wykonaniu każda klasa oprócz gromkich braw otrzymała także słodki upominek.

koordynator mgr R. Kalemba