Warsztaty literacko-plastyczne

„POZNAJEMY JANUSZA KORCZAKA”

Uczniowie klasy  4 - tej  i 6 - tej biorą udział w projekcie organizowanym przez Książnicę Beskidzką „POZNAJEMY JANUSZA KORCZAKA”

Podczas zajęć poznajemy prawa i obowiązki dziecka, uczymy się nazywać i wyrażać uczucia, uczymy się tolerancji i szacunku wobec innych.

Dziecko też człowiek!

Uczniowie klasy 4 - tej brali udział w pierwszej części warsztatów literacko-plastycznych 20 września 2012r.  w Książnicy Beskidzkiej, a uczniowie klasy 6 - tej  21 września 2012r.

Oto nasze warsztaty na których  poznaliśmy Janusza Korczaka i jego działania na rzecz dzieci, a także szukaliśmy wzoru człowieka dorosłego XXI wieku.

Oglądamy prezentację o Januszu Korczaku             Słuchamy opowieści o Starym Doktorze

Rozwiązujemy krzyżówkę                                             Odpowiadamy na trudne pytania.....

Odpowiedzi coraz więcej                                     Gdybym był dorosły ....

Tyle wypowiedzi...                  Głosujemy!!!!i                                         Król Maciuś Pierwszy