Jesienna wycieczka

W październikowym słońcu i jesiennych kolorach dniach 16 i 17 październikar uczniowie klasy 3B wyruszyli naniesamowitą wycieczkę w piękne okolice Skrzycznego - do Lipowej.

Naszymi opiekunami byli Panie Anna Koba, Monika Lewandowska; Panowie ŁukaszSupeł,Rafał Kumkowski oraz nasza Pani Renia Kalemba.  Dopisała nam pogoda. Na miejscu okazało się, że góry przywitały nas paletą jesiennych barw. Słonko przygrzewało, a my spacerowaliśmy Doliną Zimnika podziwiając Beskidy. Czekały na nas także inne atrakcje takie jak: ognisko z pieczeniem kiełbaski, konkurs przyrodniczy, śpiewanie piosenek. Podczas ogniska usłyszeliśmy historię o zbójniku Onraszku,który miała zaczarowany garnuszek i magiczny obuszek , a do czego mu te atrybuty służyły przeczytajcie sami. Najlepszą zabawą, chociaż wymagającą od nasnie lada odwagi była nocna pogoń w poszukiwaniu Świetlika Filipa. Jak się okazało wszystko wymyśliła Pani Renia. Pełni wrażeń i zmęczeni  poszliśmy spać. A rano pobudka i ...  nie uwierzycie GIMNASTYKA! Po wspaniałym śniadaniu były warsztaty plastyczne. I niestety nadeszła pora powrotu do Bielska. Wszystko co dobre szybko się kończy. Nasza wycieczka wszystkim się podobała.
Dziękujemy Opiekunom, że chcieli z nami pojechać. A Wam Koleżanki i Koledzy polecamy odwiedzić Dolinę Zimnika w Lipowej.
                                                                                                                                                      Uczniowie klasy 3B