Rajd Rodzinny "Stefanka 2014"

24 maja 2014r. w ramach programu WF z klasą odbył się Rajd Rodzinny "Stefanka 2014".

W rajdzie uczestniczyło 150 osób, wśród których byli uczniowie SP 22 wraz z rodzicami i rodzeństwem, harcerki z XV bielskiej drużyny z ZHR-u oraz mieszkańcy Osiedla Śródmieście.

Dopisała nam pogoda, humory i wszechobecna zabawa.

Po spokojnej wspinaczce wszyscy cali i zdrowi zameldowali się pod schroniskiem, gdzie dzieci mogły się bawić, a rodzice porozmawiać.

Rodzice i mieszkańcy osiedla bardzo chwalili pomysł rajdu, zwracając uwagę na to, by koniecznie w przyszłym roku odbył się kolejny.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem pani Mirosławy Wójcickiej-Boroń za wszelką pomoc przy organizacji rajdu oraz zaangażowanych nauczycieli: Katarzyny Pacholik, Beaty Mareckiej, Barbary Naglik, Sabiny Łęgowik, Wojciecha Czarnika.