Najweselszy "w - f" w historii szkoły

Nowy rok szkolny na sportowo z piłkarzami Podbeskidzia

4.09.2013r w naszej Szkole pojawili się nieoczekiwani goście.

Byli nimi zawodnicy TS „Podbeskidzie”, którzy zorganizowali świetne zajęcia sportowe dla uczniów klasy 1.

Dzieci bawiły się doskonale. Panowie Kamil Kurowski i Adam Deja opowiedzieli dzieciom jak ważne jest uczestnictwo w zajęciach sportowych, krótko wyjaśnili na czym polega gra w piłkę nożną a później przeprowadzili najweselszy „wf” w historii Szkoły.

Dzieci miały okazję zagrać szalony mecz. Zabawy było moc! Najprzyjemniejszym fragmentem była możliwość wykonania rzutu karnego! I tu niespodzianka, dziewczynki strzelają gole lepiej od chłopaków! Chyba rośnie nam drużyna żeńska Smile

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Na do widzenia przemili Panowie przygotowali dla dzieci niespodziankę- autografy na planach lekcji i piękne piórniki z logo Klubu.

Dziękujemy Zarządowi TS „Podbeskidzie” za wspaniała inicjatywę. Liczymy na kolejne akcje, bo warto  dla najmłodszego grona najwierniejszych kibiców!