Aktualności i wydarzenia

II edycja konkursu MISTRZ MATEMATYKI odbyła się 18 kwietnia. Każdy uczestnik dostał 3 szanse w postaci słodkich niespodzianek, każdy dostawał tyle samo pytań, dodatkowym utrudnieniem było ograniczenie czasowe. Nawet najlepszym uczniom uzdolnionym matematycznie pojawiały się chwile zwątpienia. Pytania były z zakresu podstawy programowej. Udało się wyłonić następujących mistrzów:

Klasa 4
MISTRZ MATEMATYKI Inga Żak
II miejsce Konrad Terkiewicz
III miejsce Paweł Tracz

Klasa 5
MISTRZ MATEMATYKI Robert Nalborczyk
II miejsce Dominik Grabczak
III miejsce Vera Kasabutskaya

Klasy 6, 7 i 8
MISTRZ MATEMATYKI Jakub Buk klasa 7
II miejsce Adrian Kastelik klasa 8
III miejsce Paweł Pasternak klasa 6

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłym roku.

zorganizowała mgr J. Zięba