Aktualności i wydarzenia

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 22

im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej

U progu wakacji składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną naukę, trud, poświęcenie i współpracę wszystkim Uczniom oraz Rodzicom. Życzymy udanego wypoczynku, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu ekologiczno-technicznego Recyclingowy Stworek.

I MIEJSCE w kategorii klas IV-VIII otrzymuje PALINA KASABUTSKAYA jedyna uczestniczka!

W klasach I-III, wynik wygląda następująco

I MIEJSCE - MICHAŁ CIEŚLAK

II MIEJSCE - OLAF BUDZIASZEK

III MIEJSCE - PATRYK BARAN, NATAN CHROBAK i KAMILA HANDZEL

WYRÓŻNIENIA - BOHDAN DIEKHTIAROV i ANASTASIIA BILENKA

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Macie niezwykłe pomysły ;-)

organizatorzy mgr K. Pękała, mgr A. Białoń-Siuda

30.04 uczestniczyliśmy w bardzo ciekawym przedstawieniu, które wyjaśniało nam znaczenie Święta 3 Maja i Dnia Flagi. Klasa 4 pod opieką pana Rafała Grzegorczyka i pani Barbary Ficoń- Szewczyk przygotowała ciekawy program artystyczny. Nawet pojawił się sam król Stanisław August Poniatowski.

organizatorzy mgr R.Grzegorczyk, mgr B. Ficoń-Szewczyk

Konkurs Spelling Bee, w którym rokrocznie w naszej szkole biorą udział uczniowie klas 1-4 został już rozstrzygnięty.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Klasa 4:

Mistrzyni Spelling'u i 1 miejsce: INGA ŻAK

2 miejsce - PIOTR SZMYT

3 miejsce - DAGMARA HRYŃ, ZOFIA NOWAK, JULIAN FIJAK

Klasa 3:

Mistrzyni Spelling'u i 1 miejsce: MAŁGORZATA CIEŚLIK

2 miejsce - OLAF BREULICH

3 miejsce - MILENA FAŁOWSKA

Klasa 2:

Mistrzowie Spelling'u-- i 1 miejsce: PATRYK BARAN, OLAF BUDZIASZEK, MATVII BELITSKII

2 miejsce - EVELINA KRYLOVA, FABIAN KLIMCA-JANCA

3 miejsce - BARTOSZ BARTKOWSKI, KONSTANTY HAŁAT

Klasa 1:

Mistrzyni Spelling'u i 1 miejsce: ANTONINA OGIEGŁO

2 miejsce - Bruno Żak, Dariusz Reclik, Bilenka Anastasiia, Avdieiev Denys

3 miejsce - Bohdan Diekhtiarov

Wszystkim uczestnikom i Mistrzom Spellingu serdecznie gratulujemy!

organizator mgr A. Krasucka

29 kwietnia w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Talent Show, którego poprzednie edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem. Celem wydarzenia było popularyzowanie działań artystycznych, wzmacnianie pozytywnych postaw uczniów, promowanie talentów i zachęcanie dzieci do ich rozwijania. Podczas występów mogliśmy zobaczyć pokazy taneczne, wysłuchać zdolnych solistów i zespołów, recytatorów, a także zobaczyć jak powstają wielkie dzieła plastyczne. W konkursie wzięli uczestnicy klas 1-7. Po występach dzieci, mieliśmy okazję podziwiać umiejętności uczniów LO, którzy pod opieką Pana Kamila Gacha wystawali musical „Mamma mia”. Był to czas dobrej zabawy i integracji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

organizatorzy mgr A. Krasucka, mgr R. Grzegorczyk