Aktualności i wydarzenia

Dnia 23 czerwca br. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Był to bardzo wyczekiwany i ważny dzień. Po wielu miesiącach nauki nadszedł czas na odebranie świadectw oraz słów uznania za wysiłek włożony w całoroczne zdobywanie wiedzy. W końcu nadeszły upragnione wakacje!

 

Uczniowie zostali nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie a kilka dni przed zakończeniem za liczne osiągnięcia sportowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim tym, którzy w tym roku szkolnym zdobywali wiedzę na miarę swoich możliwości, rozwijali pasje, byli uważni na potrzeby rówieśników oraz zdobywali nowe umiejętności społeczne.

Zakończenie uświetnił występ artystycznych, który uczniowie przygotowali wraz z mgr Barbarą Wesołowską oraz mgr Anetę Ryncarz.

Mały fragment wokalny w wykonaniu naszej utalentowanej Jagody, można zobaczyć tutaj

Do zobaczenia we wrześniu!