Aktualności i wydarzenia

„Wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Właśnie udało nam się zrealizować ostatnie zadanie w ramach projektu „Szanuj energię, chroń klimat”. Tym razem klasy młodsze naszej szkoły udały się na piknik ekologiczny do Lasu Cygańskiego. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale mimo wszystko 18.04.2023r. wyruszyliśmy po przygodę i nie zawiedliśmy się.

Zrobiło się przyjemnie ciepło, wiał miły wiosenny wietrzyk a najważniejsze, że humory dzieciom dopisywały. W trakcie pikniku uczestnicy musieli wykonać kilka zadań przyrodniczych, rozwiązać zagadki.

Poszukiwali wiosennych roślin czy zwierząt i ptaków charakterystycznych dla tego ekosystemu.

Na zakończenie zabawy udało się rozpalić ognisko i wszyscy chętni mogli upiec sobie kiełbaski i oddać się zabawom w terenie.

Obecnie klasy przygotowują historyjkę obrazkową prezentującą wszystko, czego się dowiedzieliśmy podczas tegorocznej edycji konkursu.

#bielskobialachroniklimat #ceebielsko #wybbieramczystemiasto #wekozgodzie #laboratoriaprzysłości

Zachęcamy do polubienia fanpagów:

facebook ekosynteza (klik)

instagram ekosynteza (klik)