Aktualności i wydarzenia

Zbiórka darów dla mieszkańców Placówki Szkolno-Wychowawczej nr 1 w Bielsku- Białej zakończyła się w zeszłym tygodniu. Dziękuję Wam za udział w akcji. Uczniowie klasy 2 posortowali, spakowali wszystko do paczek i przygotowali je do transportu.

Wielką niespodzianką była decyzja Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 22, aby w ramach Aniołkowego Grania część funduszy zebranych podczas kiermaszu, przekazać na tą akcję. Dzisiaj wraz z Panem Dyrektorem Krzysztofem Kaczorem przekazaliśmy nasze dary przedstawicielowi Pogotowia- Panu Dariuszowi Staroniowi wraz z życzeniami świątecznymi.

W tym roku Aniołkowe Granie było na pewno wspaniałą przygodą dla nas wszystkich. Raz jeszcze dziękuję Wam drogie Aniołki!

koordynator - mgr R. Kalemba