Aktualności i wydarzenia

 
13 października, świętowaliśmy w naszej szkole symboliczne, ale jakże oficjalne przyjęcie uczniów klasy pierwszej do grona pełnoprawnych uczniów, a także obchodziliśmy dzień patrona naszej szkoły - Stefana Żeromskiego.
 
Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanieoraz pasowanie na ucznia, którego dokonała Wicedyrektor Szkoły - Pani Ewa Warzęcha. Dodatkowo, uczniowie klasy pierwszej wraz z uczniami klasy trzeciej, przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który zdali na szóstkę.
 
 
Wszystkim uczniom, a w szczególności pierwszakom, życzymy, aby wzrastali i rozwijali skrzydła na miarę swoich możliwości, a kończąc edukację w klasie ósmej, odlecieli na tych skrzydłach jako wrażliwi, empatyczni i dobrzy ludzie. To Wy jesteście nadzieją na lepsze jutro!