V Festiwal Książki

Festiwal Książki

25 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w V Festiwalu Książki organizowanym przez Kolegium Nauczycielskie. Tym razem udało nam się zdobyć I Nagrodę V Festiwalu Książki i Nagrodę Główną za Inscenizację Przedstawienia.

W V Festiwalu Książki brało udział 10 szkół z Bielska-Białej, Jasienicy i Czechowic-Dziedzic. Nasi uczniowie z klasy V :  Amelia Zająjc, Karolina Keita, Zuzanna Nida, Lena Ryncarz, Kinga Luci i Maciej Gawor popisali się wiedzą z zakresu literatury młodzieżowej, umiejętnością współpracy w wykonywaniu prac plastycznych, dziennikarskich i sprawnościowych, zdobywając I nagrodę.

Inscenizacja przedstawienia "Czterej muzykanci z Bremmy" również spodobała się jury i otrzmaliśmy nagrodę główną.