Teatr 22

I miejsce dla TEATRU 22 w XI Szkolnych Igraszkach Teatralnych 2014

14 marca 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej Kamienicy odbyły się XI Szkolne Igraszki Teatralne. Spośród 10 grup teatralnych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i placówek wychowania pozaszkolnego jury w składzie: Ewa Bątkiewicz, Krystyna Wałecka, Piotr Tomaszewski postanowiło przyznać -

I miejsce dla zespołu „ Teatr 22” ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Bielsku-Białej

Skład zespołu "TEATR 22"  Lena Ryncarz, Kinga Luci, Zuzanna Nida, Patrycja Willmann, Piotr Pietras, Maciek Gawor

Opieka Barbara Wesołowska, Monika Lewandowska

Poziom prezentacji XI Szkolnych Igraszek Teatralnych był zróżnicowany, co znalazło odzwierciedlenie w werdykcie jury. Najwyżej ocenione były spektakle, które spójnie łączyły wszystkie elementy teatralne i tworzyły wyrazistą całość. Jury przypomina, że na ogólny wyraz sceniczny składają się: właściwy dobór repertuaru, kultura słowa, świadomy ruch sceniczny, uzasadnione wykorzystanie muzyki oraz kostiumów i rekwizytów.

GRATULUJEMY !!!!!