Wygrywamy w konkursach recytatorskich i nie tylko.

Nasi uczniowie zdobyli II miejsce w Miejskim Ogólnoszkolnym Konkursie "Bajarz Roku" oraz dwa I miejsca w Miejskim Konkursie "W krainie poezji Juliana Tuwima".

W dniu 23 października 2013r. w Miejskim Ogólnoszkolnym Konkursie "Bajarz Roku" II miejsce zajęła Lena Ryncarz uczennica klasy V.

15 listopada w Miejskim Konkursie "W krainie poezji Juliana Tuwima" zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną W kategori klas I - III spośród 30 uczestników I miejsce zajęła Natalia Łowkis uczennica klasy III.

18 listopada w Miejskim Konkursie "W krainie poezji Juliana Tuwima" zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną W kategori klas IV - VI spośród 30 uczestników I miejsce zajęła Lena Ryncarz uczennica klasy V.