ENGLISH DAY

ENGLISH DAY

26 kwietnia był w naszej szkole Dniem Angielskim. Z tej okazji odbył się apel, na którym mogliśmy oglądać: klasę 2, która zaśpiewała alfabet angielski w stylu rap, klasę 4, która przygotowała przedstawienie w języku angielskim pt.''''Picnic at Penfold Palace''''; klasy 6 i 7 zaprezentowały pokaz mody, a w nim najnowsze trendy, stroje z przeszłości, imprezowe, sportowe, piżamy oraz oryginalne propozycje na daleką przyszłość. Obejrzeliśmy także prezentację Sary Leś o Londynie oraz posłuchaliśmy piosenek wykonanych przez uczniów klasy 3b, 5, 6 i 7.

 

 

 

 

Po apelu każda klasa została zaproszona przez klasę 7 na angielskie gry i zabawy oraz mały poczęstunek.

 

See you next year!

 

Na apelu został również rozstrzygnięty międzyklasowy  konkurs na najlepszy plakat o Wielkiej Brytanii (wszystkie klasy losowały tematy miesiąc wcześniej). Pierwsze miejsce zajęła klasa 3 A, która ujęła Jury dokładnością wykonania i pięknie przedstawiła temat: ''Londyn-Dawniej i Dziś''.

Drugie miejsce przypadło klasie 6, a na trzecim znalazła się klasa 3 B. Wszystkie klasy otrzymały nagrody za wysiłek i zaangażowanie w zbiorową pracę nad plakatem. Serdecznie Gratulujemy wygranym zespołom i ich wychowawcom-  p.Ilonie Jamróz (kl.3 A), p.Patrycji Buk (kl.6) oraz p.dyr.Renacie Kalembie (kl.3 B) oraz pozostałym wychowawcom i ich klasom za udział w konkursie.