Rekrutacja do klasy I

Szanowni Państwo !

Zakończył się etap wprowadzania wniosków w systemie na stronie sp-bielsko-biala.nabory.pl.

Zgodnie z harmonogramem,19 kwietnia 2024 roku o godzinie 15.00, otrzymacie Państwo informację dotyczącą zakwalifikowania się kandydata do szkoły podstawowej. Informacja będzie dostępna po zalogowaniu się do systemu. Zachęcamy do korzystania z systemu i sprawdzenia wyników tą drogą.

W terminie od 22 kwietnia godz. 9.00 do 26 kwietnia 2024 roku godz. 15.00 należy potwierdzić wolę przyjęcia kandydata do szkoły podstawowej, do której w wyniku postępowania rekrutacyjnego zostało zakwalifikowane dziecko. W tym celu, proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1)   We wskazanym terminie zalogować się do wniosku na stronie: sp-bielsko-biala.nabory.pl

2)   Przejść do Podsumowania – wybór zakładki po lewej stronie.

3)   Po przeczytaniu komunikatu oraz podjęciu decyzji dotyczącej akceptacji wskazanej szkoły, kliknąć w pole ,,Kliknij tutajaby potwierdzić wolę przyjęcia do placówki SZKOŁA PODSTAWOWA NR…”.

4)   Następnie pojawi się ponowne pytanie ,,Czy potwierdzasz wolę uczęszczania do placówki?” – w celu ostatecznego potwierdzenia swojej decyzji, proszę wybrać TAK.

Tak dokonana operacja w systemie gwarantuje Państwu prawidłowe potwierdzenie woli.